فولکس واگن گلف تست قاطر با صفحه نمایش لمسی عظیم جدید در داخل

جالب اینجاست که انتقاد رایج از گلف فعلی صفحه نمایش لمسی آن است. به طور خاص، هیچ کنترل آنالوگ برای عملکرد سیستم رادیویی و آب و هوا وجود ندارد و تنظیم آنها از طریق لمس می تواند مشکل باشد. ما در اولین بررسی درایو GTI خود با این موضوع روبرو شدیم، و یادآور شدیم که انجام کاری به سادگی تنظیم صدای رادیو می‌تواند در جاده‌های ناهموار دشوار باشد. این طرح همچنین جایی برای استراحت دادن به دست شما در هنگام استفاده از صفحه نمایش باقی نمی گذارد. با داشتن صفحه نمایش بزرگتر با پایه زاویه دار این قاطر آزمایشی، فولکس واگن می تواند این مشکل را حل کند.

20 عکس ها

هنگامی که نمونه‌های اولیه دیگر به خیابان‌ها می‌آیند، از دیدن تغییرات جزئی در چراغ‌های جلو و جلوپنجره تعجب نمی‌کنیم که از طراحی مشابه ID.4 استفاده می‌کنند. افشای مناسب احتمالاً چند ماه دیگر باقی خواهد ماند و احتمالاً تا اواخر سال 2023 ادامه خواهد یافت.منبع

چه چیز دیگری می توانیم از گلف به روز شده انتظار داشته باشیم؟ این هنوز یک راز است، زیرا این خودروی آزمایشی هیچ تغییری در خارج ندارد. فولکس واگن با استیکرهایی که تغییرات را در دید ساده پنهان می کند، فوق العاده حیله گر است، اما پس از بررسی دقیق این عکس ها، صفحه نمایش لمسی جدید تنها چیزی است که خودنمایی می کند.

فولکس واگن گلف فیس لیفت (2023) قاطر با فضای داخلی

باورش سخت است که نسل هشتم فولکس واگن گلف سه ساله باشد. این درست است، و این بدان معناست که تازه سازی در میانه چرخه برای هاچ بک ماندگار همین نزدیکی است. از نظر فنی، تصاویر اینجا نشان دهنده اولین نگاه ما به آنچه در آینده است را نشان می دهد، اما چیزی برای دیدن در بیرون وجود ندارد. به این دلیل است که این یک قاطر آزمایشی است که فناوری داخلی جدید را در مسیر خود قرار می دهد.

عکاسان جاسوس ما توانستند از نزدیک نگاه کنند و تغییرات آشکار است. قرار گرفتن در مرکز در داشبورد، یک صفحه نمایش لمسی به طور قابل توجهی بزرگتر است که با فاصله بسیار زیادی به سمت بیرون و بالا کشیده می شود. این یک انحراف کامل از مدل فعلی نیست، زیرا صفحه نمایش لمسی جدید در همان محل نصب قرار دارد. اما در حالی که صفحه نمایش فعلی با داشبورد و نمایشگر راننده حضور یکپارچه دارد، این صفحه بزرگ و کارآمد است. همچنین به نظر می رسد مجموعه جدیدی از دکمه ها بر روی یک پایه زاویه دار در پایین صفحه استفاده می شود. در این مرحله، مشخص نیست که آیا آنها به لمس حساس هستند یا آنالوگ.