لامبورگینی Huracan Sterrato Slinging Dirt را در ویدیوی جدید تیزر ببینید

ما از قبل می دانیم که لامبورگینی هوراکان استراتو جدید چه شکلی است، اما استخوان ها هنوز یک راز هستند. چند ساعت دیگر به افشای کامل آن می پردازیم، اما لامبورگینی یک تیزر نهایی از آنچه می توانیم از این غیر محتمل ترین ابرخودرو انتظار داشته باشیم، ارائه می دهد.

لامبورگینی هوراکان استراتو 2023

جدا از اینکه هوراکان استراتو را به معنای واقعی لجن انداختن نشان می دهد، این تیزر ویدئو به ما فرصتی می دهد تا طراحی و ارتفاع سواری را با یک لامبو متمرکز بر جاده مقایسه کنیم. مطمئناً قوس‌های گلگیر و ریل‌های سقف استراتو با سایر سطوح هوراکان اشتباه نمی‌شود. و کمی بالاتر می‌نشیند، اما نه به اندازه‌ای که انتظار می‌رود. پورشه 911 داکار در مقایسه با مدل استاندارد تا سه اینچ فاصله اضافی از سطح زمین را ارائه می دهد. استراتو چندان تهاجمی به نظر نمی رسد.

4 عکس ها

در حال حاضر، باید بدانید که هوراکان استراتو یک ابرخودروی با تم رالی است که برای سرگرمی در پیاده رو و خارج از آن ساخته شده است. عکس های جاسوسی متعددی وسایل نقلیه آزمایشی را در عمل به تصویر کشیده اند. ما همچنین تیزرهای Sterrato و نمای بیرونی آن را دیده‌ایم، بنابراین می‌دانیم که چه چیزی باید انتظار داشته باشیم. این خودرو به پورشه 911 داکار در دنیای کمیاب تولیدات عجیب و غریب با سیستم تعلیق بالا و لاستیک‌های همه‌جانبه می‌پیوندد و کمی عملکرد در جاده را برای گاز گرفتن بهتر در خاک عوض می‌کند.

لامبورگینی هوراکان استراتو به طور کامل در 30 نوامبر معرفی خواهد شد. جست و خیز درباره ماشین ها پادکست برای محتوای بیشتر سوپراسپرت، در زیر موجود است.

تنظیمات این ویدیوی کوتاه نوربرگ رینگ است، جایی که ماشین‌ها در حال سر خوردن از میان چمن‌ها معمولاً به معنای اتفاق بدی هستند. به عنوان مثال، اگر هوراکان STO آبی که در ابتدا در ویدیو می بینیم به طور ناخواسته یک گوشه را قطع کند، چرخش و برخورد با حصار یک نتیجه محتمل است. اما پس از آن می بینیم که Sterrato وارد مسیر می شود، و از یکی از بسیاری از نقاط دسترسی آسفالت شده نمی آید.منبع