لندروور رنج روور اسپرت SVR با سرعت 170 مایل در ساعت در اتوبان سقوط کرد

6 عکس ها

Range Rover Sport SVR Ultimate Edition 2022

وزن این شاسی بلند در حدود 5100 پوند (2313 کیلوگرم) است، اما لندرور هیچ مشکلی برای افزایش سرعت ندارد. با آرامش در بزرگراه حرکت می کند و سرعت سنج در چندین مسیر پر سرعت به سمت بالا حرکت می کند. سرعت آن 124 مایل در ساعت (200 کیلومتر در ساعت) است، اما با بالا رفتن از 155 مایل در ساعت (250 کیلومتر در ساعت) شتاب آن کاهش می یابد. Range Rover Sport SVR موتور قدرتمندی دارد، اما شکل جعبه ای آن برای سرعت کامل طراحی نشده است.

ما نسل بعدی اسپورت SVR را مشاهده کرده‌ایم که دارای ظاهری جدید در داخل و خارج خواهد بود، پیش‌نمایش آن توسط رنج روور جدیدی که لندرور سال گذشته عرضه کرد. شایعه شده است که یک موتور جدید با منبع بی‌ام‌و دریافت می‌کند که به X5 M نیرو می‌دهد. موتور 4.4 لیتری توربوشارژ دوقلو کوچک‌تر از موتور فعلی است، اما می‌تواند قدرتمندتر باشد و حدود 600 اسب بخار (447 کیلووات) قدرت تولید کند. همچنین سریع‌تر خواهد بود و می‌تواند به سرعت 180 مایل در ساعت (290 کیلومتر در ساعت) و سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) در 4.0 ثانیه برسد، که 0.5 سریع‌تر از اسپرت SVR فعلی است.

با این حال، لندرور قبل از کاهش سرعت به سرعت 170 مایل در ساعت (274 کیلومتر در ساعت) می رسد. این سریع است اما کمتر از حداکثر سرعت 176 مایل در ساعت (283 کیلومتر در ساعت) لندروور است.

مایلید محتوای بیشتری در مورد SUV های سریع دریافت کنید؟ نظرات ویراستاران Motor1.com در مورد استون مارتین DBX707 و موارد دیگر را در بخش ویژه ما بشنوید. جست و خیز درباره ماشین ها پادکست بررسی اواسط سال، در زیر موجود است.منبع

لندروور رنج روور اسپورت SVR به دلیل بزرگ و لوکس بودن سریع است، اما امروزه عادی شده است. اسپرت SVR باید با دشمنان قدرتمندی مانند BMW X5 M و پورشه کاین توربو رقابت کند. مدل نسل بعدی کار خود را برای آن قطع خواهد کرد.

نسل بعدی لندروور رنج روور اسپورت SVR هنوز معرفی نشده است، اما نمونه قبلی هنوز یک نیروگاه عملکرد قدرتمند است. ویدیوی جدیدی از کانال AutoTopNL این SUV بزرگ را به بخش نامحدودی از اتوبان آلمان می برد تا انفجار لندرور در جاده معروف با سرعت سه رقمی را مشاهده کند.

SVR دارای موتور 5 لیتری V8 سوپرشارژ این خودروساز است. این موتور 575 اسب بخار (428 کیلووات) و 516 پوند فوت (700 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند که قدرت را از طریق یک جعبه دنده هشت سرعته به هر چهار چرخ می رساند.