مرسدس بنز کلاس E جدید در عکس‌های جاسوسی جدید آماده تولید به نظر می‌رسد

عکس جاسوسی مرسدس بنز کلاس E مدل 2023 نمای جلو

این برای فضای داخلی نیز صدق می کند. ما از یک تصویر واحد از داشبورد و صندلی‌های جلو استقبال کرده‌ایم که بهترین نگاه ما را به طرح کاملاً جدید ارائه می‌کند. روکش ها روی قسمت زیادی از داشبورد پوشانده شده اند، اما غیرممکن است که از پایین آمدن صفحه نمایش بزرگ مرکزی غافل شوید، همانطور که در EQE می بینید. ما همچنین می‌توانیم کابین خلبان شیشه‌ای را ببینیم که تا سمت سرنشین کشیده شده است و با طرح‌بندی کاملا دیجیتالی ارائه شده در دیگر Mercs جدید هم‌خوانی دارد. منابع ما می گویند که صفحه نمایش 11.9 اینچی از کلاس C استاندارد خواهد بود و صفحه نمایش 12.9 اینچی OLED از کلاس S به عنوان یک آپشن موجود است.منبع

بررسی کنید جست و خیز درباره ماشین ها پادکست برای معرفی خودروهای جدید بیشتر از طیف وسیعی از خودروسازان، در زیر موجود است.

هنوز این امکان وجود دارد که بتوانیم قبل از انتشار سال 2022 شاهد عرضه رسمی آن باشیم. اگر این اتفاق بیفتد، این می تواند مدل 2023 باشد، اما اگر مرسدس در سال آینده رونمایی کند، کلاس E جدید احتمالاً یک خودروی مدل سال 2024 خواهد بود.

آیا نسل بعدی مرسدس بنز کلاس E را قبل از عرضه در سال 2022 خواهیم دید؟ این سوال بی پاسخ باقی مانده است، اما عکس های جاسوسی جدید از آلمان یک وسیله نقلیه آزمایشی با استتار بسیار کمی را نشان می دهد. به نظر می رسد این سدان باشکوه برای زمان پربیننده آماده است.

جدای از چند کابل و برچسبی که برای آزمایش استفاده می شود، نمای داخلی برای تولید آماده به نظر می رسد و نمای بیرونی نیز مناسب است. پوشش استتار فقط در گیره های جلو و عقب یافت می شود که تقریباً مشابه نمونه اولیه کلاس E قبلی ما است که در اوایل نوامبر مشاهده شد. این بار، هیچ گیره ای برای تریلر در پشت نصب نشده است، و ترکیب چرخ/لاستیک شبیه به تنظیمات تولیدی به نظر می رسد. روکش مشکی این بنز خط بدنه جدید را در نزدیکی خط کمربند برجسته می کند و جلو به عقب را با شکافی در وسط کشیده است. جزئیات جلو هنوز پوشیده است، اگرچه می‌دانیم چراغ‌های جلو نازک‌تر و جلوپنجره بزرگ‌تر در آن وجود دارد.

21 عکس ها

عکس جاسوسی نمای داخلی مرسدس بنز E کلاس 2023

زیر پوست، هر کلاس E با پیشرانه خود نوعی برق‌سازی را نشان می‌دهد. فناوری هیبریدی ملایم 48 ولتی استاندارد است و انتظار می‌رود چندین تریم هیبریدی و پلاگین هیبریدی وجود داشته باشد. این امر به ویژه در مورد انواع AMG صادق است، که تقریباً مطمئناً برای افزایش قدرت به موتورهای الکتریکی متکی هستند. این بدان معنا نیست که V8 توربوشارژ دوقلو مانند C63 SE Performance جدید از بین خواهد رفت. اما اگر بچسبد، تقریباً مطمئناً از موتورهای الکتریکی استفاده می کند.