مرسدس-AMG GLA 35 به‌روزرسانی شده برای اولین بار با تغییرات جزئی انجام شد

عکس های جاسوسی جدید Mercedes-AMG GLA 35

طرح مرسدس برای وسیله نقلیه کوچکتر خود همچنان یک معما باقی مانده است. شایعاتی وجود دارد که هر دو کلاس A و B کلاس تبر را دریافت می کنند، که GLA و GLB را برای شرکت بسیار مهم می کند. GLA احتمالاً نسل سومی را تولید خواهد کرد که می تواند از معماری MMA آینده این شرکت استفاده کند.

با این حال، این انتقال هنوز چند سال باقی مانده است و مرسدس حتی نسل دوم به روز رسانی میان چرخه را نیز معرفی نکرده است. این رونمایی احتمالا تا اوایل سال آینده رخ نخواهد داد، زمانی که مرسدس GLA معمولی و GLA 35 را معرفی کند. AMG GLA 45 داغتر بعداً وارد بازار خواهد شد. ما هنوز آن را در حال آزمایش کشف نکرده‌ایم، اما اگر عکاسان جاسوس ما قبل از پایان سال آن را مشاهده کنند، تعجب نمی‌کنیم.منبع

25 عکس ها

با این به‌روزرسانی میان چرخه، انتظار نداریم که پیشرانه به‌روزرسانی‌های قابل توجهی دریافت کند. توربوشارژ 2 لیتری چهار سیلندر این خودرو 302 اسب بخار (222 کیلووات) و 295 پوند فوت (400 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند که می تواند در مدل بازطراحی شده بدون تغییر باقی بماند. این موتور با گیربکس هشت سرعته اتوماتیک دوکلاچه با چهار چرخ متحرک 4Matic جفت می شود. حداکثر سرعت باید به 155 مایل در ساعت (250 کیلومتر در ساعت) محدود شود.

مرسدس به این مدل تغییر کامل نداده است. در عوض، این به‌روزرسانی میان چرخه آن است که در آن شرکت نمای جلو و عقب را تغییر می‌دهد و به‌روزرسانی‌های دیگری انجام می‌دهد، و نوع AMG GLA 35 نمی‌تواند از آن فرار کند. عکس ها این هاچ بک را با پوشش جلو، چراغ های جلوی بازطراحی شده و سپر جلویی اصلاح شده نشان می دهد. جلوپنجره پانامریکانا با تغییرات جزئی باقی مانده است. استتار زیادی در عقب وجود ندارد، اما چراغ‌های عقب پوشانده شده است، که نشان می‌دهد مرسدس استایل خود را تغییر می‌دهد و احتمالاً گرافیک داخلی را به‌روزرسانی می‌کند.