مقر مک لارن به عنوان پس‌زمینه در سری جدید جنگ ستارگان Andor ظاهر می‌شود

توییت زیر مقایسه‌ی کنار هم کامل مکان‌ها را دارد. دیوار شیشه ای منحنی برجسته ترین شباهت است، اما چندین مشابه دیگر نیز وجود دارد. ستون هایی با عناصر ضخیم تر و شبیه دونات روی آنها نیز یکسان است. طراحان بالکن سمت چپ تصویر مک لارن را به تابلوی نمایش ورود و خروج در دنیای جنگ ستارگان تبدیل می کنند.

23 عکس ها

برای فیلم‌های علمی-تخیلی یا فانتزی غیرعادی نیست که از مکان‌های واقعی به‌عنوان صحنه‌هایی برای داستان‌ها استفاده کنند. اما، ما عاشق دیدن نمونه ای از این پدیده با اتصال خودرو هستیم. در قسمت 4 از جنگ ستارگان سلسله اندور، مرکز فناوری مک لارن برای پایانه ای در بندر فضایی کوروسکانت قرار دارد.

در سال 2021، مک لارن یک قرارداد اجاره مجدد برای دفتر مرکزی خود امضا کرد. طبق گزارش ها، قرارداد با شرکت آمریکایی گلوبال نت لیز، 170 میلیون پوند بودجه برای این خودروساز تضمین کرد. ظاهراً مک لارن موافقت کرده است که این پول را در طول 20 سال پس بدهد.

Motor1.com با مک لارن در مورد کپی کردن مکان توسط آندور تماس گرفت و ظاهراً برای این شرکت غافلگیرکننده بود. یکی از نمایندگان مطبوعات به ما گفت: “از تماس شما متشکرم – در واقع فکر نکنید که ما در این مورد دخالتی داشته ایم.”

جنگ ستارگان سابقه طولانی در استفاده از چیزهای دنیای واقعی به عنوان الهام بخش برای طراحی در کهکشانی بسیار دور دارد. توییت بالا حتی نمونه دیگری از همان قسمت Andor را نشان می دهد.

حتی اگر هیچ کس از تیم تولید آندور واقعاً از مرکز فناوری مک لارن برای ایجاد این مجموعه بازدید نکرده باشد، عکس‌های زیادی به عنوان الهام در دسترس آنها بود. گالری زیر نگاهی به داخل ساختمان زیبا دارد.