میتسوبیشی Xpander Cross 2023 فیس لیفت می شود، مینی ون-SUV همچنان قطبی به نظر می رسد

نیرو توسط یک موتور 1.5 لیتری بنزینی تنفس طبیعی با 103 اسب بخار (77 کیلووات) و گشتاور 141 نیوتن متر (104 پوند فوت) تامین می شود، بنابراین مطمئناً سریع ترین ون موجود نیست. با این حال، برای خانواده‌ای که به دنبال خرید یک وسیله نقلیه همه‌کاره و مقرون‌به‌صرفه با صندلی‌های سه ردیفه هستند، انتخاب محکمی است، البته تا زمانی که طراحی جلو برایشان مهم نباشد.منبع

مینی ون و نیمه کراس اوور فیس لیفت شده با رنگ سبز برنز متالیک تازه، در مجموع 95 میلی متر (3.7 اینچ) برآمدگی های جلو و عقب آن کشیده شده است. رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی جدید (و هنوز کاملاً کوچک) دارای ظاهری دو رنگ با لهجه‌های خاکستری هستند که با صفحه‌های لغزنده جلو و عقب و همچنین تزئینات درب مطابقت دارد. موتیف “T” که در جلو دیدیم در عقب در چراغ های عقب به روز شده قابل توجه است که ظاهر مدرن تری به Xpander Cross می دهد.

55 عکس ها

فیس لیفت میتسوبیشی Xpander Cross 2023

با حداقل فاصله از زمین 220 میلی‌متر (8.6 اینچ)، حمل‌کننده خانوادگی باید بتواند به راحتی جاده‌های پر دست‌انداز را اداره کند، اما به خاطر داشته باشید که این خودرو آفرود نیست. با به‌روزرسانی میان چرخه، کنترل انحرافی فعال (YAC) میتسوبیشی را دریافت می‌کند، اما بدیهی است که دیفرانسیل عقب فعال مانند Evo نیست. در عوض، بر اساس زاویه فرمان، فشار ترمز، نیروهای طولی G، سرعت انحراف و سرعت چرخ، نیروی ترمز را بر روی چرخ های جلو برای بهبود پیچیدن اعمال می کند.

فیس لیفتی که امروز معرفی شد تغییرات زیادی را به همراه دارد، اما ون روی پایه مانند قبل قطبی به نظر می رسد. Xpander Cross که در نمایشگاه بین‌المللی خودروی اندونزی 2022 رونمایی شد و در حال حاضر به فروش می‌رسد، دارای نمای جلویی بازطراحی‌شده با چراغ‌های جلوی جدید است که همچنان دارای چینش تقسیم‌شده اما با طرح‌بندی T شکل هستند. چراغ‌های راهنما در دسته بالایی جابجا شده‌اند تا بیشتر قابل مشاهده باشند در حالی که کاپوت اکنون ضخیم‌تر از قبل شده است.