نام تجاری فورد مگازیلا احتمالاً برای موتور جدید V8 Crate

در طی گزارش اولیه، فورد به شدت به این موضوع اشاره کرد که مگازیلا جدید را بر اساس موتور گودزیلای موجود استوار خواهد کرد. با این حال، مشخص نبود چه مقدار از موتور گودزیلا در موتور جعبه باقی می ماند. همچنین مشخص نیست که مگازیلا چقدر اسب بخار خواهد داشت. یک تیونر توانست با اضافه کردن یک سوپرشارژر قدرت 7.3 لیتری را به بیش از 780 اسب بخار (581 کیلووات) برساند که تخمین زده می‌شود که این عدد را به 1600 اسب بخار (1193 کیلووات) برساند.

فورد سوپر دیوتی لایو 2020

در دسامبر 2020، فورد پرفورمنس مگازیلا را کنایه زد (ویدئوی زیر). این یک موتور جعبه‌ای مرموز بود که طراحی شده بود تا نسخه بزرگ‌تر و بدتر پیشرانه گودزیلا فورد، موتور 7.3 لیتری V8 باشد که در پیکاپ‌های فورد سوپر دیوتی 2020 عرضه شد. فورد در مورد جزئیات موتور بسیار حساس بود و فقط گفت که خروجی آن بالاتر از قدرت 430 اسب بخاری 7.3 لیتری (320 کیلووات) است. موتور گودزیلا 475 پوند فوت (644 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند.

51 عکس هامنبع ثبت علامت تجاری اولین چیزی است که ما در مورد موتور جعبه از زمانی که فورد برای اولین بار آن را طعنه زد، شنیده ایم. مشخص نیست که آیا فورد به افشای آن نزدیک است یا خیر – اما SEMA اواخر امسال است. خودروسازان علائم تجاری را برای نام های متعددی که هرگز استفاده نمی شوند ثبت می کنند. با این حال، در این مورد بعید به نظر می رسد.

معمولاً وقتی یک خودروساز یک علامت تجاری را ثبت می کند، استفاده بالقوه از آن کمی مرموز است. این مورد در مورد علامت تجاری اخیر فورد نیست. در 16 سپتامبر، Blue Oval برای “Megazilla” به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده درخواست داد و این اولین باری نیست که می شنویم فورد از این نام استفاده می کند.

فورد اعلام نکرده است که موتور مگازیلا چه زمانی می تواند معرفی شود. موتور گودزیلا تنها دو سال از عمر آن می گذرد و فورد در حال توسعه سوپر دیوتی به روز شده است که می تواند یک موتور 6.8 لیتری V8 جدید داشته باشد که کمتر از 7.3 لیتر است. Anytime زمان مناسبی برای اعلام موتور جعبه جدید است.

در تصویر بالا موتور 7.3 لیتری V8 گودزیلا فورد دیده می شود.