نام تجاری فورد مگازیلا احتمالاً برای موتور جدید V8 Crate

هنگامی که مایک گودوین، از فورد پرفورمنس، مگازیلا را معرفی کرد، گفت که تیم در حال کار بر روی بسته کنترل عملکرد است که به اتصال موتور به بقیه سیستم‌های خودرو کمک می‌کند. این موتور قادر خواهد بود با 10 سرعته اتوماتیک Super Duty جفت شود و یک نسخه در حال توسعه است تا موتور را با گیربکس های دستی سازگار کند.

در طی گزارش اولیه، فورد به شدت به این موضوع اشاره کرد که مگازیلا جدید را بر اساس موتور گودزیلای موجود استوار خواهد کرد. با این حال، مشخص نبود چه مقدار از موتور گودزیلا در موتور جعبه باقی می ماند. همچنین مشخص نیست که مگازیلا چقدر اسب بخار خواهد داشت. یک تیونر توانست با اضافه کردن یک سوپرشارژر قدرت 7.3 لیتری را به بیش از 780 اسب بخار (581 کیلووات) برساند که تخمین زده می‌شود که این عدد را به 1600 اسب بخار (1193 کیلووات) برساند.

در تصویر بالا موتور 7.3 لیتری V8 گودزیلا فورد دیده می شود.منبع

در دسامبر 2020، فورد پرفورمنس مگازیلا را کنایه زد (ویدئوی زیر). این یک موتور جعبه‌ای مرموز بود که طراحی شده بود تا نسخه بزرگ‌تر و بدتر پیشرانه گودزیلا فورد، موتور 7.3 لیتری V8 باشد که در پیکاپ‌های فورد سوپر دیوتی 2020 عرضه شد. فورد در مورد جزئیات موتور بسیار حساس بود و فقط گفت که خروجی آن بالاتر از قدرت 430 اسب بخاری 7.3 لیتری (320 کیلووات) است. موتور گودزیلا 475 پوند فوت (644 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند.

فورد اعلام نکرده است که موتور مگازیلا چه زمانی می تواند معرفی شود. موتور گودزیلا تنها دو سال از عمر آن می گذرد و فورد در حال توسعه سوپر دیوتی به روز شده است که می تواند یک موتور 6.8 لیتری V8 جدید داشته باشد که کمتر از 7.3 لیتر است. Anytime زمان مناسبی برای اعلام موتور جعبه جدید است.

فورد سوپر دیوتی لایو 2020