ویدیوی لامبورگینی هوراکان استراتو شامل حلقه‌های محصول می‌شود و اعلام می‌کند «گرد و غبار طلاست»


نوع جدیدی از سوپراسپرت ها در بازار وجود دارد. ما نام رسمی این بخش را نمی دانیم زیرا تنها چند هفته است که عرضه شده است، اما در حال حاضر دو مدل کاملاً هیجان انگیز متعلق به آن هستند. پورشه 911 داکار و لامبورگینی هوراکان استراتو از یک خانواده برندهای خودرویی می آیند، اما دستور العمل بسیار متفاوتی را در دستیابی به هدف نهایی یکسانی دنبال می کنند – یک ابرخودرو برای سرگرمی خارج از جاده. بله، این در واقع امروز یک چیز است.

ویدیوی بازاریابی جدیدی از خودروساز مستقر در Sant’Agata Bolognese منتشر شده است که Huracan Sterrato را در زیستگاه طبیعی خود به ما نشان می دهد. این ویدیو با یک آهنگ رپ عجیب همراه است که توانایی این سوپراسپرت را برای رفتن در خاک تبلیغ می کند – شما چندین بار صدای جذاب “غبار طلاست، خاک برای جسوران” را خواهید شنید. اگر شروع به تکرار کردید ما را سرزنش نکنید، تقصیر لامبورگینی است.

این سوپراسپرت الهام گرفته از رالی برای مقابله با هر زمینی آماده به نظر می رسد، اگرچه در واقع به لطف کیت بالابر تعلیق، تنها 1.7 اینچ بالاتر از یک هوراکان اوو معمولی است. به طور طبیعی، این تضمین می کند که فضای بیشتری برای سفرهای سیستم تعلیق وجود دارد و نسخه به روز شده ای از سیستم یکپارچه دینامیک خودرو با کالیبراسیون های جدید برای حالت های رانندگی Strada و Sport وجود دارد. مهمتر از همه، یک حالت Rally جدید وجود دارد.

لامبورگینی ادعا می‌کند که هوراکان استراتو اولین خودروی فوق‌العاده اسپورت جهان با موتور V10 و تمام چرخ محرک است که برای ارائه هیجان‌های رانندگی در همه زمینه‌ها طراحی شده است. موتور 5.2 لیتری V10 مورد بحث دارای خروجی 602 اسب بخار (449 کیلووات) و 413 پوند فوت (560 نیوتن متر) گشتاور است که از طریق یک جعبه دنده هفت سرعته دوکلاچه به هر چهار چرخ وارد می شود. وقتی چسبندگی کافی وجود داشته باشد، این سوپراسپرت باید تنها در 3.4 ثانیه به سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) برسد، اگرچه ما فکر نمی کنیم این رقم در بخش خارج از جاده امکان پذیر باشد.

اگر آنچه در عکس ها و ویدیوی تبلیغاتی می بینید را دوست دارید، بهتر است عجله کنید. تولید این خودرو قرار است در فوریه سال آینده آغاز شود و لامبورگینی قصد دارد تنها 1499 دستگاه را که هر کدام با قیمتی هنوز نامشخص است، مونتاژ کند.منبع