پورشه مجموعه NFT 911s را در Art Basel معرفی کرد


پورشه جدیدترین خودروسازی است که وارد تجارت هنری توکن غیرقابل تعویض (NFT) شده است. این خودروساز مجموعه ای از تصاویر دیجیتالی 911 را در آرت بازل در میامی، فلوریدا معرفی می کند.

پورشه با هنرمند سه بعدی Patrick Vogel و استودیوی او ALT/SHIFT برای ایجاد این طرح ها شریک می شود. خریداران یک موضوع اصلی را برای ماشین خود انتخاب می کنند: سبک زندگی، عملکرد و میراث. در ژانویه 2023، این شرکت قصد دارد 7500 NFT منحصر به فرد در دسترس داشته باشد. خرید برای هر نفر به سه نفر محدود می شود. مالک می تواند ماشین را در دنیای مجازی از رندر Unreal Engine 5 مشاهده کند.

دتلف فون پلاتن، یکی از اعضای هیئت اجرایی فروش و بازاریابی پورشه، گفت: «آثار هنری NFT ما را قادر می‌سازد تا درک خود را از لوکس مدرن و جایگاه برند منحصر به فرد پورشه به دنیای دیجیتال ببریم.

نمایش هنر بازل پورشه همچنین شامل یک مجسمه غول پیکر از کریس لابروی است که یک راننده ماشین مسابقه بزرگ را به تصویر می کشد که با یک 911 واقعی مانند یک اسباب بازی بازی می کند. این نصب قرار است تجربه بازی با ماشین های کوچک را در کودکی تداعی کند. این صحنه از 29 نوامبر تا 3 دسامبر در موزه هنر پرز میامی به نمایش گذاشته می شود.

پورشه قبلا در NFT ها فعالیت می کرد اما در دنیای هنر نه. 911 GT3 RS با پکیج Tribute to Carrera RS 314000 دلار قیمت دارد. تجهیزات اضافی شامل یک برنامه NFT است که در آن مشتریان هنگام حضور در مسیرهای مسابقه خاص و رویدادهای رسمی، نشان های دیجیتالی دریافت می کنند.

پورشه قدرت ارتباط با هنرمندان را برای استفاده از خودروهای این برند به عنوان بوم نقاشی می بیند. این مشارکت پتانسیل گسترش علاقه به محصولات خودروساز را به مخاطبان جدید دارد.

در سال 2022، پورشه اطمینان حاصل کرد که تایکان با واگذاری خودروها به هنرمندان، توجه بیشتری را به خود جلب کرد. شان وترسپون، طراح لباس‌های خیابانی، بدن را با رنگ‌های پاستلی سفارشی پوشانده بود که به نام اعضای خانواده نامگذاری شد. Shun Sudo گل های رنگارنگ جسورانه را در نمای بیرونی EV نقاشی کرد.

در دنیای مجازی، پورشه با هنرمند Vexx همکاری کرد تا یک طرح رنگی سفارشی برای Vision Gran Turismo این برند ایجاد کند. بدن ترکیبی از شخصیت های کارتونی مانند، گل ها و بادکنک های کلمه ای داشت.منبع