پیش‌نمایش برچسب قرمز BMW XM قبل از عرضه در پاییز 2023


اولین نگاه رسمی ما به BMW XM Label Red در اینجا برای بررسی شما ارائه شده است. این خودرو که قرار است پاییز آینده به فروش برسد، قدرتمندترین خودروی تولیدی BMW خواهد بود که تا به حال عرضه کرده است. و باید کاملاً واضح باشد که نام Label Red از کجا آمده است.

ما می گوییم این اولین بار است رسمی نگاه کنید، زیرا تصویری از لیبل قرمز اندکی پس از معرفی XM 2023 در سپتامبر به بیرون درز کرد. در واقع، وسیله نقلیه ای که در این تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط BMW M در اینستاگرام مشاهده می شود، شبیه به عکسی است که درز کرده است. پس‌زمینه متفاوت است، اما حتی شماره پلاک هم کاملاً مطابقت دارد.

در حالی که این پست اجتماعی اولین نگاه رسمی ما را ارائه می دهد، هنوز چیزهای زیادی در مورد تغییرات بیش از XM استاندارد نمی دانیم. توجه داشته باشید، این خودرو در حال حاضر به عنوان اولین خودروی مستقل M از زمان نمادین BMW M1، عملکردی تنومند دارد. ما می دانیم که لیبل قرمز 738 اسب بخار (550 کیلووات) و 738 پوند فوت (1000 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند، که فقط اندکی بیشتر از آنچه BMW در ابتدا در اعلامیه XM خود اعلام کرده بود. این قدرت به لطف یک موتور 4.4 لیتری V8 توربوشارژ دوقلو همراه با یک موتور الکتریکی تکی است که در تریم استاندارد 644 اسب بخار قدرت (480 کیلووات) و 590 پوند فوت (800 نیوتن متر) چرخش تولید می کند.

همچنین می دانیم که لیبل قرمز با تزئینات قرمز رنگ در اطراف پنجره ها، جلوپنجره و روی چرخ ها ظاهر بیرونی نسبتاً متمایزی خواهد داشت. عکس تیزر نشان قرمز XM را روی جلوپنجره نشان می‌دهد و در اعلامیه اولین نمایش همچنین به تزئینات داخلی ویژه اشاره شده است. با توجه به اینکه لیبل قرمز قدرت قابل توجهی را افزایش می دهد، مطمئناً سایر ارتقاهای مکانیکی سیستم های تعلیق و ترمز امکان پذیر است. با توجه به اینکه XM ترازو را کمی بیشتر از 6000 پوند می کند، قدرت ترمز بیشتر هرگز چیز بدی نیست.

با توجه به اینکه یک سال تا فروش XM Label Red باقی مانده است، زمان زیادی برای انتشار تیزرها و تغییرات بیشتر در پیشرانه وجود دارد. ما مطمئناً BMW را برای آخرین به روز رسانی ها زیر نظر خواهیم داشت و شما همیشه می توانید آن را بررسی کنید جست و خیز درباره ماشین ها پادکست برای محتوای بیشتر خودرو در BMW و موارد دیگر.

منبع