کامیون فورد باکس تبدیل کمپر شیک را در نمای بیرونی خسته کننده پنهان می کنداگر یک فورد E-450 سفید قدیمی را با قطعات دوگانه در پشت و یک جعبه بزرگ سفید و ساده پارک شده در خیابان ببینید، چه می‌کنید؟ احتمالا هیچی؛ شما حتی یک نگاه دوم به آن نمی کنید.

این همان مخفی کاری است که صاحب این موتورخانه ویژگی به دنبال آن بوده است. اسکولی های حماسی این کار را با این تبدیل موتورخانه انجام داده است، و این شرکت آخرین کار خود را به ما ارائه می دهد.

البته بیشتر تور شامل داخل است. هنگامی که از پشت وارد موتورخانه می شوید، با نورپردازی در راهرو شروع کنید. سوئیچ‌های داخل دارای LED‌های آبی نیز هستند که به خوبی با ترکیب ضد زنگ و چوب ساج ترکیب می‌شوند تا آن حس برتر را داشته باشند.

در قسمت نشیمن، دو کاناپه وجود دارد که به تخت‌های بزرگ تبدیل می‌شوند و فضاهای ذخیره‌سازی و وسایل الکترونیکی را پنهان می‌کنند. یک تلویزیون هوشمند 32 اینچی نیز وجود دارد که با دو بلندگوی JBL جفت شده است. سقف با زبانه و کاج شیار و کف با تخته وینیل ساخته شده بود. گرمایش و سرمایش وجود دارد، در حالی که نور طبیعی از نورگیر با سایه می آید.

آشپزخانه دارای یک یخچال با اندازه کامل با روکش فولاد ضد زنگ است، در حالی که اجاق گاز پروپان دارای LED های آبی آبی روی سوئیچ ها نیز می باشد. برای افزودن به لمس برتر، اسکولی های حماسی به دنبال کاشی های پنی سیاه برای پشت اسپلش رفت.

این کاشی‌های پنی سیاه در حمام نیز یافت می‌شوند، که متناسب با ارتفاع 6.5 اینچی صاحب آن طراحی شده‌اند. در اینجا می‌توانید یک گلدان پورتای Thetford را با یک فلاش الکترونیکی، به‌علاوه یکی از زیباترین قسمت‌های دوش که در یک حمام دیده‌ایم، ببینید. موتورخانه. این دوش از نوع بارانی با عصای آب و عملکرد ماساژ آب، همراه با کفپوش چوب ساج است.

برای تکمیل همه چیز، این موتورخانه کامیون جعبه ای رادار فورد می تواند با مخزن پروپان 20 گالنی، مخزن آب شیرین 75 گالری و مخزن آب خاکستری 50 گالری کاملاً از شبکه خارج شود.منبع