کانسپت اسپرت الکتریکی شده لکسوس در ایالات متحده در بلدرچین رونمایی خواهد شد

تمام اخبار در مورد ساحل سنگریزه را ببینید

آکیو تویودا، رئیس تویوتا در هنگام معرفی گفت: «لکسوس یک خودروی اسپرت EV باتری نسل بعدی تولید خواهد کرد که طعم رانندگی یا سس مخفی عملکردی را که از طریق توسعه LFA پرورش می‌یابد به ارث می‌برد.

ساحل سنگ ریزه ای

لکسوس زمانی که در ابتدا این ماشین کم‌تاب را نشان می‌داد، تنها جزئیات فنی کمی درباره کانسپت اسپورت الکتریکی ارائه کرد. گفته می شود که می تواند در محدوده کم دو ثانیه به سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) برسد. حداکثر برد رانندگی با شارژ بیش از 435 مایل (700 کیلومتر) با استفاده از باتری های حالت جامد خواهد بود.

کانسپت اسپورت الکتریکی لکسوس در هفته خودروی مونتری در ایالات متحده به‌ویژه در The Quail and Pebble Beach Golf Links رونمایی خواهد شد. 2023 RX 500h F SPORT Performance نیز در آنجا خواهد بود و بازدیدکنندگان می توانند IS 500 اصلاح شده شرکت هیراکو را در نمایشگاه SEMA 2021 مشاهده کنند.

کانسپت اسپورت الکتریکی لکسوس در دسامبر 2021 در جریان ارائه گسترده ایده های طراحی تویوتا و لکسوس EV معرفی شد. در آن زمان، خودروساز آن را به عنوان جانشین LFA اما بدون V10 پرصدا معرفی کرد.

طبق شایعه ای که اخیرا منتشر شده است تخت گازLexus Electrified Sport با مشخصات تولیدی ممکن است از یک پیشرانه جدید با تعویض دنده های شبیه سازی شده با استفاده از نرم افزار ویژه استفاده کند. نتیجه یک خودروی الکتریکی خواهد بود که راننده می‌تواند حس دویدن از طریق چرخ دنده‌ها را داشته باشد. با این حال، طبق گزارش ها، این راه اندازی هنوز فقط در مراحل آزمایشی است، بنابراین هنوز نمی توان گفت که آیا واقعاً به فروش می رسد یا خیر.

روزنامه‌نگاران می‌توانند پیش نمایشی از لکسوس اسپورت الکتریکی شده را در 18 آگوست طی ارائه‌ای توسط رئیس تحقیقات طراحی CALTY، کوین هانتر، دریافت کنند. سپس، عموم مردم می‌توانند آن را در The Quail، گردهمایی ورزش‌های موتوری، در 19 آگوست ببینند. وینی شاهانی، معاون بازاریابی لکسوس و راننده مسابقه‌ای تاونسند بل در آنجا درباره خودروی الکتریکی اسپرت صحبت خواهند کرد. بعداً، این خودرو در سومین فری بیچ پبل بیچ به نمایش گذاشته خواهد شد.