کیا سورنتو فیس لیفت 2024 برای اولین بار انجام شد

هنوز برای صحبت در مورد ارتقاء مکانیکی زود است. سورنتو در حال حاضر با مجموعه ای از چهار پیشرانه در ایالات متحده به فروش می رسد، از جمله یک موتور پایه 2.5 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی با قدرت 191 اسب بخار (142 کیلووات). در بالای آن یک نسخه توربوشارژ از آن موتور با قدرت 281 اسب بخار (210 کیلووات) قرار دارد. دو مدل برقی با استفاده از موتور 1.6 لیتری با قدرت 227 اسب بخار (169 کیلووات) و 261 اسب بخار (195 کیلووات) در انواع هیبریدی و پلاگین هیبریدی وجود دارد.

19 عکس ها

نسل کنونی کیا سورنتو در اوایل سال 2020 اولین عرضه جهانی خود را داشت و سپس در سپتامبر همان سال برای مخاطبان آمریکای شمالی نمایش داده شد. این مدل برای مدل 2022 در ایالات متحده به فروش رسید و در حالی که هنوز به طور کلی در بازار تازه است، به زودی به روز خواهد شد. بازارهای خارج از آمریکای شمالی ابتدا فیس لیفت را دریافت خواهند کرد و ما اولین عکس های جاسوسی گرفته شده در خاک اروپا را داریم.

در پشت، استتار بیشتری وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که کیا عمدتاً بدون تغییر باقی می‌ماند. آرایش چراغ های عقب یکسان به نظر می رسد، اگرچه ممکن است تغییراتی در گرافیک داخلی وجود داشته باشد. لوله اگزوزی که در این نمونه اولیه مشاهده می کنید، موقت است و نسخه نهایی تولیدی یا دارای لوله های ادغام شده در سپر یا اگزوزهای کاملا نامرئی خواهد بود.

عکس جاسوسی کیا سورنتو 2023منبع

آنچه در گالری زیر می بینید مجموعه ای از عکس های جاسوسی با نمونه اولیه استتار شده از چیزی است که ما معتقدیم سورنتو 2024 در ایالات متحده عرضه خواهد شد. این خودروی آزمایشی آشکارا با برخی از پنل های بدنه جعلی و مقدار زیادی پوشش پارچه ای پنهان شده است، اما ما با اطمینان می دانیم که این خودروی شاسی بلند کره جنوبی است. ما از تمام تغییراتی که استتار پنهان می کند اطلاعی نداریم، اگرچه نکاتی در مورد یک قسمت جلویی بسیار اصلاح شده وجود دارد.