BMW 3.0 CSL Hommage Spy Shots Capture Coupe که امسال رونمایی خواهد شد

15 عکس ها

BMW به صورت الکترونیکی حداکثر سرعت M4 CSL را به 191 مایل در ساعت (307 کیلومتر در ساعت) محدود می کند و شایعات حاکی از آن است که M جدید از مرز 200 مایل در ساعت (320 کیلومتر در ساعت) عبور نمی کند. کوپه جدید M باید بتواند در 3.5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت در حالی که چرخ های عقب را نیرو می دهد، برسد.منبع

همین دیروز بود که رئیس BMW M، فرانسیسکو ون میل، مدل جدید M Hommage را برای اولین بار به نمایش گذاشت. بیست و چهار ساعت بعد، ما اکنون اولین عکس های جاسوسی خود را از مدل آینده داریم، و این مدل همان لباس الهام گرفته از M را بر تن کرده است که در تصاویر تیزر استفاده می کرد. ما نمی توانیم تمام جزئیات را ببینیم، اما ماشین هیجان انگیز به نظر می رسد.

خودروی جدید M اواخر امسال رونمایی خواهد شد، اما ب ام و نگفته است که این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد. احتمالاً تا آن زمان هیچ اطلاعاتی درباره قوای محرکه دریافت نخواهیم کرد. با این حال، شایعات حاکی از آن است که این کوپه 600 اسب بخار (447 کیلووات) و 516 پوند فوت (700 نیوتن متر) گشتاور تولید خواهد کرد که بیشتر از 543 اسب بخار (404 کیلووات) M4 CSL است.

زمانی که M جدید به فروش برسد، ظاهراً 600000 یورو قیمت خواهد داشت. ب‌ام‌و همچنین قصد دارد تولید خود را به 50 نمونه محدود کند، که برای شرکت در جشن 50 سالگی بخش M خود مناسب است. 3.0 CSL Hommage جدید زمانی قبل از پایان سال معرفی خواهد شد. امیدواریم انتظار طولانی نباشد.

عکس های جاسوسی BMW 3.0 CSL Hommage

عکس های جاسوسی جدید نگاه بهتری به تغییرات طراحی که آن را از M4 CSL متمایز می کند، ارائه می دهد. مدل جدید 3.0 CSL Hommage دارای قسمت جلویی منحصربه‌فرد با جلوپنجره کوچک‌تر، چراغ‌های جلوی تغییر شکل‌یافته، کاپوت جدید و سپر جلوی تغییر شکل یافته است. ظاهراً 3.0 CSL Hommage جدید نقاط سخت M4 را در حین دریافت پنل های بدنه سفارشی حفظ می کند.