BMW M5 2024 سپر جلو را در عکس های جاسوسی جدید نشان می دهد

17 عکس ها

عکس جاسوسی جدید BMW M5 2024

آنچه در عکس های پیوست بالا مشاهده می کنید، M5 سدان است. ما این را می گوییم زیرا برنامه ریزی شده است که در جولای 2024 تولید شود و بعد از آن یک M5 Touring به دنبال آن عرضه شود. ما نمونه اولیه ماشین عملکرد سقف بلند را ندیده ایم، اگرچه قرار است به عنوان رقیب آئودی RS6 آوانت در ایالات متحده فروخته شود.منبع

ب ام و در حال حاضر در حال آزمایش نمونه های اولیه مختلف از خانواده بازسازی شده سری 5 در سراسر اروپا از جمله حداقل چند خودروی آزمایشی M5 است که در سراسر قاره کهن ارزیابی می کنند. عکاسان حرفه‌ای ما قبلاً برخی از آنها را در جاده‌ها شکار کرده‌اند و امروز دسته جدیدی از عکس‌های جاسوسی را داریم که یک خودروی آزمایشی کاملا استتار شده را نشان می‌دهد که برخی از جزئیات طراحی جدید را نشان می‌دهد.

درست در اوایل این ماه، نمونه اولیه دیگری را دیدیم که سپر کاملاً پوشانده شده بود اما از چراغ‌های جلوی تولیدی آن استفاده می‌کرد. عکس‌های جدیدتر خودرویی را نشان می‌دهند که مجهز به چراغ‌های موقت است، اما در حال حاضر اطلاعات کافی برای هنرمندان رندر وجود دارد تا پیش‌نمایش اولیه M5 جدید را ایجاد کنند. ما انتظار داریم به زودی یک رندر غیر رسمی برای به اشتراک گذاشتن با شما داشته باشیم.

شرکت باواریایی احتمالاً در تلاش بود تا سیستم خنک کننده خودرو را تحت بار سنگین با تریلر متصل در پشت آزمایش کند. به همین دلیل است که نمای جلو نسبت به قبل پوشش کمتری دارد و در نهایت می توان شکل و طراحی سپر جلو را دید. قطعه پلاستیکی با یک دهانه بزرگ در قسمت پایینی با شکل ذوزنقه ای از مشبک پایینی بسیار مجسمه به نظر می رسد. دو روزنه هوای دیگر در کناره های سپر دیده می شود.