BMW X1 M35i 2023 در عکس های جاسوسی جدید نوربرگ رینگ کامو را رها کرد

در جلو، اکنون تشخیص جزئیات روی فاسیای پایینی آسان تر است. دریچه های گوشه عمودی بزرگ هنوز در ترکیب هستند، اما ما زوایای برجسته تری را به سمت پایین فاسیا می بینیم. میله‌های عمودی کوچک در جلوپنجره پایینی نسبت به X1 معمولی درام بیشتری ایجاد می‌کنند، اما به نظر شلوغ به اندازه X3 M بزرگ‌تر نیست. توجه داشته باشید که پوشش استتاری همچنان روی آینه‌های جانبی وجود دارد – ممکن است آینه کربنی وجود داشته باشد. کلاه هایی که زیر آن پنهان شده اندمنبع ما گفتیم که X1 M35i یک وسیله نقلیه M مستقل نیست و این در موتور به وجود می آید. این کار چندان ساده ای نخواهد بود، زیرا شنیده ایم که موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ به حدود 315 اسب بخار قدرت خواهد رسید. این نیروگاه در حال حاضر 302 اسب بخار برای سری M135 1 تولید می کند، بنابراین حتی اگر افزایشی برای آن موتور در X1 وجود نداشته باشد، باز هم نسبت به مدل پایه 241 اسب بخاری سریعتر خواهد بود. سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد X1 است، بنابراین نیرو به هر چرخ منتقل می شود.

از آخرین باری که BMW X1 M35i جدید را دیدیم یک دقیقه می گذرد. در آن زمان، کراس اوور کوچک مقداری استتار را از دست داده است، و منظور ما از دست دادن آن است اکثر از پوشش های آن تنها چیزی که اکنون باقی مانده است قطعاتی است که تریم M35i را از بقیه متمایز می کند.

فضای داخلی باید نسخه استاندارد 2023 X1 با امکان صندلی های اسپرت ارتقا یافته و فرمان ضخیم تر باشد. همانطور که پیش می‌رود، X1 دارای یک کابین شیشه‌ای زیبا با نمایشگر راننده 10.25 اینچی و نمایشگر مرکزی 10.7 اینچی است که همگی زیر یک صفحه نمایش بزرگ قرار گرفته‌اند.

با توجه به اینکه X1 2023 قبلاً با تزئینات استاندارد و پوشش استتار از نمونه‌های اولیه M35i پر می‌شود، دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم احتمالاً چند هفته دیگر رونمایی خواهد شد. باید قبل از پایان سال 2022 آن را ببینیم جست و خیز درباره ماشین ها پادکست برای اخبار بیشتر در مورد خودرو و شوخی‌های شوخ‌آمیز خودرو، در زیر موجود است.

21 عکس ها

عکس جاسوسی BMW X1 M35i از جلو

البته، X1 2023 در واقع در ماه می معرفی شد، اما M35i ظاهری تهاجمی‌تر و قدرت بیشتری برای پشتیبان‌گیری از آن ارائه می‌کند. BMW خروجی های اگزوز چهارگانه را در عقب نصب می کند که مطمئناً به یک سپر منحصر به فرد نیاز دارد، اما همانطور که قبلاً گفتیم، این یک مدل M کامل نیست. اگر نگاهمان را بالاتر ببریم، اکنون می‌توانیم چراغ‌های عقب و طراحی دریچه را ببینیم که با X1 با مشخصات پایین‌تر مطابقت دارند. با این حال، یک اسپویلر سقف کمی بزرگتر وجود دارد.