Ferrari Purosangue Truck Rendering Imagines The Dream Ute

یک موتور مناسب باید موتور مناسبی داشته باشد و یک موتور V12 تنفس طبیعی 6.5 لیتری قدیمی در زیر کاپوت کامیون Purosangue وجود دارد. این پیکاپ با قدرت 715 اسب بخار (526 کیلووات) و 528 پوند فوت (716 نیوتن متر) گشتاور، به راحتی می تواند قوی ترین پیکاپی باشد که تا به حال با شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت (0 تا 96 کیلومتر در ساعت) فنر ساخته شده است. فقط 3.3 ثانیه البته همه این ارقام فقط تخیلی هستند.

حتی بدون بدنه کامیون موجود، Purosangue در حال حاضر از تقاضای شدید مشتریان برخوردار است. این خودروساز مستقر در مارانلو حتی مجبور شد به بستن دفترهای سفارش فکر کند زیرا علاقه بسیار زیاد بود. یک برآورد تقریبی نشان می‌دهد که فراری قصد دارد سالانه حدود 3000 دستگاه از Purosangue را مونتاژ کند و نسخه‌های سال اول موجود در بازار می‌تواند اکنون به فروش برسد.منبع

نیازی به گفتن نیست که دیدن چنین مدلی در خطوط تولید مارانلو کاملا غیرممکن است، اما ما این ایده را دوست داریم. به نظر می رسد مشخصات Purosangue با شیشه جلوی شیب دار و برآمدگی های کوتاه آن به خوبی با فرمول کامیون سازگار است. حتی تا حدی، هیوندای سانتا کروز را به ما می‌فرستد، اما این می‌تواند فقط به این دلیل باشد که ما شباهت‌هایی را می‌بینیم.

32 عکس ها

Purosangue در اوایل این ماه رونمایی شد تا فراری را وارد بخش سودآور شاسی‌بلندهای پرفورمنس خودروسازان عجیب و غریب کند. ابزار Prancing Horse با لامبورگینی اوروس، استون مارتین DBX و امثال آن رقابت خواهد کرد، اگرچه هر یک از این مدل‌ها برداشت کمی متفاوت از فرمول سوپر SUV را نشان می‌دهند. با این حال، هیچ یک از آنها نسخه کامیون ندارد، و ما فکر می‌کنیم که دیدن یک Purosangue کاربردی‌تر چگونه می‌تواند جالب باشد.

رندری که در بالا پیوست می بینید از آن گرفته شده است ایکس تومی طراحی از مجارستان و یک کامیون Purosangue دو در را به تصویر می کشد. یا، بهتر است، آن را به عنوان یک ute توصیف کنیم، که یک بخش خودرو در استرالیا و نیوزیلند است، که در آن کامیون‌های دو در با یک تنه پشت محفظه سرنشین، utes نامیده می‌شوند.