Ferrari Purosangue Truck Rendering Imagines The Dream Ute

32 عکس ها

نیازی به گفتن نیست که دیدن چنین مدلی در خطوط تولید مارانلو کاملا غیرممکن است، اما ما این ایده را دوست داریم. به نظر می رسد مشخصات Purosangue با شیشه جلوی شیب دار و برآمدگی های کوتاه آن به خوبی با فرمول کامیون سازگار است. حتی تا حدی، هیوندای سانتا کروز را به ما می‌فرستد، اما این می‌تواند فقط به این دلیل باشد که ما شباهت‌هایی را می‌بینیم.

حتی بدون بدنه کامیون موجود، Purosangue در حال حاضر از تقاضای شدید مشتریان برخوردار است. این خودروساز مستقر در مارانلو حتی مجبور شد به بستن دفترهای سفارش فکر کند زیرا علاقه بسیار زیاد بود. یک برآورد تقریبی نشان می‌دهد که فراری قصد دارد سالانه حدود 3000 دستگاه از Purosangue را مونتاژ کند و نسخه‌های سال اول موجود در بازار می‌تواند اکنون به فروش برسد.منبع 2023 فراری Purosangue خارجی بخش جلویی

رندری که در بالا پیوست می بینید از آن گرفته شده است ایکس تومی طراحی از مجارستان و یک کامیون Purosangue دو در را به تصویر می کشد. یا، بهتر است، آن را به عنوان یک ute توصیف کنیم، که یک بخش خودرو در استرالیا و نیوزیلند است، که در آن کامیون‌های دو در با یک تنه پشت محفظه سرنشین، utes نامیده می‌شوند.