Honda Civic Type R 3D Visualizer 2023 به شما امکان می دهد همه رنگ ها را امتحان کنید

حتی می‌توانید موتور را از طریق این ویژوالایزر زیبا روشن کنید و صدای واحد بنزینی 2.0 لیتری توربوشارژر را در حالت دور آرام بشنوید. هوندا در مورد میزان قدرت ارائه شده توسط چهار ضربه گیر صحبت نمی کند و فقط می گوید که از موتور استفاده شده در CTR قبلی بهتر است. به عنوان یک تجدید، FK8 306 اسب بخار قدرت و 295 پوند فوت (400 نیوتن متر) گشتاور داشت. در برخی مناطق مانند اروپا و ژاپن، موتور 316 اسب بخار رتبه بندی شده بود.

با بازگشت به بصری‌ساز سه بعدی، به شما امکان می‌دهد هوندا سیویک تایپ R را تقریباً از همه زوایا کشف کنید. همچنین می توانید قبل از پریدن به داخل کابین دو رنگ، همه درها و درب صندوق عقب را باز کنید. صرف نظر از رنگ بدنه، CTR دارای صندلی‌های قرمز رنگی است که بدنه را در آغوش می‌گیرند، همراه با یک نیمکت مشکی عقب که با کمربندهای ایمنی قرمز تضاد دارد. حتی کفپوش ها نیز با همان رنگ چشمگیر ساخته شده اند که برای دوخت روی فرمان و کارت های درب نیز استفاده شده است.

30 عکس ها

هوندا برای مدل سال 2023، داغ ترین سیویک را در ایالات متحده خواهد داشت که با یک صفحه سری تایپ R در سمت سرنشین داشبورد نصب شده است. پاییز امسال عرضه خواهد شد و مشخصات فنی کامل و جزئیات قیمت در زمان مناسب منتشر خواهد شد.منبع

همین چند روز پیش بود که هوندا سیویک تایپ R را معرفی کرد و اکنون در حال راه اندازی یک پیکربندی در ژاپن است. درست است، این اساسا یک تجسم کننده سه بعدی است (لینک منبع را در زیر ببینید) زیرا تنها با انتخاب یکی از پنج رنگ موجود می‌توانید رنگ بدنه را تغییر دهید: سفید قهرمانی تاریخی، قرمز رالی، آبی بوست، مروارید خاکستری صوتی و مروارید مشکی کریستالی.

صرف نظر از انتخاب، می‌توانید درپوش‌های بزرگ بال‌ها و آینه‌های جانبی را به هر رنگی داشته باشید تا زمانی که مشکی باشد. در مورد چرخ ها نیز می توان گفت که برای نسل جدید هات هاچ در واقع کوچکتر هستند. FK8 روی آلیاژهای 20 اینچی با لاستیک های 245/30 قرار داشت در حالی که FL8 جدید دارای رینگ های 19 اینچی با لاستیک 265/30 پهن تر است. هوندا همچنین تصمیم گرفته تا برندهای تایر خود را تغییر دهد و از ContiSport 6 کانتیننتال به Pilot Sport 4S میشلین تبدیل شود.