Jeep Compass 2023 دارای موتور 2.0 لیتری توربو شارژ می شود، به روز رسانی های دیگر

موتور 4 سیلندر چهار سیلندر خطی 2.0 لیتری توربوشارژر که برای اولین بار در جیپ کامپس ارائه شد، حداکثر 200 اسب بخار قدرت و 221 پوند فوت (271 نیوتن متر) گشتاور دارد. ادعا می شود که این قابلیت پاسخگویی استثنایی و قابلیت رانندگی پیشرفته را ارائه می دهد.

جیپ به‌روزرسانی‌هایی را برای Compass برای مدل سال 2023 منتشر کرده است. این SUV اکنون از یک موتور 2.0 لیتری توربو به همراه تعدادی به روز رسانی بهره می برد. گزینه‌های پیشرانه نیز به‌روزرسانی شده‌اند، که باید خبر خوبی برای کسانی باشد که به دنبال استحکام در یک وسیله نقلیه جمع‌وجور هستند.

علاوه بر این، سیستم Active Drive 4×4 جیپ اکنون در سراسر محدوده استاندارد است.

هر دو سیستم Jeep Active Drive و Active Drive Low 4×4 دارای سیستم Jeep Selec-Terrain هستند که دارای حداکثر چهار حالت است: خودکار، برف، و Sand/Mud، به علاوه حالت Rock منحصر به فرد برای مدل Trailhawk.

سه ظاهر منحصر به فرد و بسته های نسخه ویژه برای کسانی که می خواهند متمایز شوند وجود دارد. نسخه ویژه قطب نما (قرمز) گزینه های رنگ بیرونی بیشتری دریافت می کند. قطب نما مدل های اسپرت و Latitude به صورت استاندارد با مجموعه جدیدی از چرخ های 17 اینچی عرضه می شوند.

جیپ قطب نما 2023

با هر سرعتی و بدون نیاز به دخالت راننده در هر سرعتی، سیستم Jeep Active Drive 4×4 کاملا اتوماتیک است و عملکرد بدون درز را در حالت چهار چرخ محرک و خارج از آن ارائه می‌کند. در همین حال، مدل‌های Compass Trailhawk که با سیستم Jeep Active Drive Low 4×4 انتخاب می‌شوند، دارای نسبت خزیدن ۲۰:۱ در کلاس هستند.

Jeep Compass 2023 اکنون برای سفارش در دسترس است و در پنج پیکربندی مختلف 4×4 موجود است: Sport، Latitude، Latitude LUX، Limited، و Trailhawk دارای رتبه بندی ناهموار. قرار است در سه ماهه اول سال 2023 وارد نمایشگاه های آمریکای شمالی شود.منبع

همچنین ویژگی‌های ایمنی پیشرفته جیپ، مانند تشخیص خواب‌آلودگی راننده، هشدار یادآوری صندلی عقب، و هشدار امنیتی در سراسر این محدوده استاندارد است. مدل‌های Latitude و بالاتر، کنترل خودکار چراغ‌های جلو را به صورت استاندارد دریافت می‌کنند.