Macallan Horizon در بطری عجیب و غریب ساخته شده از بنتلی های بازیافتی عرضه می شود

در حالی که بیشتر بطری‌های ویسکی به صورت عمودی ایستاده‌اند، The Macallan Horizon با نشستن بر روی یک گهواره مخصوص ساخته شده به صورت افقی (از این رو نام آن) که نشان دهنده موقعیت افقی یک ماشین است، متفاوت است.

این شرکت ها هنوز قیمت The Macallan Horizon را اعلام نکرده اند. بطری نسخه محدود در تابستان 2023 عرضه خواهد شد.منبع 5 عکس ها

بنتلی و ماکالان در میان انبوهی از خودروهایی که هفته خودروی مونتری و در پبل بیچ را تجلیل کردند، ادامه همکاری خود را که متولد ژوئیه 2021 هستند، اعلام کردند. و البته با محصول دیگری به نام افق ماکالان.

سپس بطری در داخل ساختاری محصور می‌شود که از مواد تغییر کاربری یا منشأ اخلاقی ساخته شده است. اینها عبارتند از مس حاصل از دستگاههای الکل کوچک غیرقابل استفاده، واقع در محل تقطیر سابق The Macallan. آلومینیوم به دست آمده از تولید کانتیننتال GT، فلاینگ اسپور و بنتایگا در کرو. و چوب بازیافتی از هر دو برند.

تلاش مشترک قبلی بین این دو شرکت باعث ایجاد یک Viridian Bentley Bentayga Hybrid سفارشی شد که از ملک Macallan در اسکاتلند بازدید کرد. این بار، یک بطری ویسکی ساخته شده از مواد بازیافتی و تغییر کاربری معرفی شده است که “یک جاه طلبی مشترک برای ساختن آینده ای پایدار از میراث غنی هر دو برند را در بر می گیرد.”