Mercedes-AMG SL 53 PHEV به عنوان دومین نسخه پلاگین رودستر

پیشرانه این مدل یک معمای کامل است. یکی از احتمالات این است که موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ را از SL 43 بگیریم و از یک موتور الکتریکی به آن کمک کنیم. این مدل در حال حاضر از یک استارت ژنراتور 48 ولتی استفاده می کند و دارای یک توربوشارژر با کمک الکتریکی است که تاخیر را کاهش می دهد.

نوار مشکی قسمتی از درب شارژ در سمت سرنشین سپر عقب را می پوشاند.

جاسوسان ما معتقدند که این مدل زیر SL PHEV دیگر قرار می گیرد. ممکن است نام SL 53 را به خود اختصاص دهد و جایی را در خط تولید نشان دهد که یک پله پایین تر از SL 55 اما بالاتر از SL 43 است.

برای بحث در مورد کلاس SL جدید، این قسمت از Rambling About Cars را بررسی کنید:

همچنین مشخص نیست که این مدل های SL PHEV چه زمانی معرفی می شوند. این واقعیت که مرسدس آنها را استتار نمی کند نشان می دهد که این شرکت دلیل زیادی برای پنهان کردن آنها نمی بیند. گاهی اوقات، این نشان می دهد که یک رونمایی خیلی دور نیست.

گزارش شده است که داغتر SL PHEV از موتور 4 لیتری V8 توئین توربو 63 با اضافه شدن یک موتور الکتریکی استفاده می کند. گفته می شود که نتیجه خروجی 800 اسب بخار (597 کیلووات) خواهد بود، که یک ارتقاء سالم نسبت به امتیاز 577 اسب بخار (430 کیلووات) بدون کمک الکتریکی است.

این رودستر روی چرخ هایی با پنج جفت پره سوار می شود. یک حلقه با برند AMG از رینگ جدا است.

بدون دیدن قسمت عقب، ممکن است فکر کنید که این همان نمونه‌های جاسوسی قبلی SL PHEV است. با این حال، این خودرو به جای شکل مربعی برای خروجی های خودروی دیگر، دارای اگزوزهای چهارگانه و دایره ای است.

نمای جلویی شبیه به نمای قبلی SL PHEV است. یک عنصر ذوزنقه ای با روکش فلزی در وسط وجود دارد. ورودی هایی با شکل تقریباً ذوزنقه ای در هر طرف قرار دارند. جلوپنجره دارای دنده های عمودی است و لوگوی AMG در سمت راننده آن وجود دارد.

دومین نسخه پلاگین هیبریدی مرسدس بنز SL در دست توسعه است. این نمونه بدون استتار در کوه های آلپ اتریش در دست توسعه است.

عکس جاسوسی Mercedes-AMG SL PHEV

10 عکس ها

عکس های جاسوسی Mercedes-AMG SL 53 PHEVمنبع