Mini Cooper S Anniversary Edition برای جشن 20 سالگی در ایالات متحده عرضه شد

Mini Cooper S 20 Years Edition در ماه جولای وارد تولید شد و مینی می‌گوید که عرضه آن به نمایندگی‌های ایالات متحده از این ماه آغاز خواهد شد. فقط چند روز دیگر باقیست.

چرخ‌های هفده اینچی Tentacle Spoke مشکی در چهار گوشه قرار دارند. مینی همچنین دارای ریل سقفی و سقف پانوراما است. Mini هیچ اشاره ای به ارتقای پیشرانه برای نسخه 20 Years Edition با موتور 2.0 لیتری توربو شارژ 189 اسب بخار (139 کیلووات) و 206 پوند فوت (279 نیوتن متر) گشتاور ندارد. Mini Cooper S 4 Door می تواند تنها در 6.5 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) برسد.

در قسمت بیرونی، این مدل در سه رنگ قرمز چیلی، سفید فلفلی و آبی جزیره ای موجود است. این رنگ ها نشان دهنده پرچم ایالات متحده و پرچم بریتانیا است. مینی نمای بیرونی را با تزئینات مشکی پیانو برجسته می کند و به سقف نقره ای رنگ آمیزی شده و آینه های جانبی می پیوندد. این برند همچنین به خودرو یک نوار کاپوت افست در رنگ های قرمز، سفید یا آبی می دهد. سایر ارتقاءهای بصری شامل برگردان های ستون C، منبت کاری های کناری و صفحات آستانه درب است.

2023 Mini Cooper S Hardtop 4 Door 20 Years Edition

برند Mini 20 سال است که به ایالات متحده بازگشته است و این خودروساز این نقطه عطف را با یک مدل ویژه سالگرد جشن می گیرد. انتظار می‌رود که مینی کوپر S Hardtop 4 Door 20 Years Edition 2023 در این ماه با قیمت 37165 دلار وارد نمایندگی‌ها شود و قیمت آن شامل هزینه 850 دلاری مقصد می‌شود. Mini Cooper S چندین ارتقاء بصری منحصر به فرد دریافت می کند.

در داخل، مینی فرمان روکش شده با چرم ناپا و صندلی‌های اسپرت را با چرم مشکی کربنی ارائه می‌کند. پدل شیفترهایی که به گیربکس هفت سرعته دوکلاچه متصل می شوند، پشت فرمان پنهان می شوند. فضای داخلی نیز دارای تزئینات مشکی پیانو، گرافیک 20 ساله و سربرگ آنتراسیت است. امکانات رفاهی موجود شامل کنترل آب و هوای دو منطقه‌ای، گرمکن صندلی‌های جلو و بسته ذخیره‌سازی است. Apple CarPlay، یک خوشه ابزار دیجیتال پویا، و بلوتوث پیشرفته نیز شامل می‌شود.