Rimac و Nvidia پیکربندی جدید سه بعدی را برای Nevera Hypercar معرفی کردند

تغییر پس‌زمینه همچنین نور را تغییر می‌دهد، اسکای باکس را از یک روز روشن و آفتابی به یک روز ابری تغییر می‌دهد، و ظاهر خودرو را به شدت تغییر می‌دهد، درست مانند زندگی واقعی. پیکربندی همچنین فضای داخلی Nevera را رندر می کند و نورپردازی نیز همین تأثیر را دارد و نحوه ظاهر شدن مواد و رنگ های مختلف کابین را تغییر می دهد. در برخی موارد، رندرها تقریباً واقعی به نظر می رسند.

Rimac از Omniverse Cloud برای چیزی بیشتر از پیکربندی Nevera استفاده خواهد کرد. این خودروساز از این فناوری برای کل فرآیند خودرو، از طراحی گرفته تا بازاریابی، استفاده می کند. Mate Rimac، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، گفت که این فناوری به طراحان اجازه می دهد زمان بیشتری را برای خودرو صرف کنند و کمتر نگران خطوط لوله و فرآیندهای طراحی سه بعدی باشند.

در حال حاضر می‌توانید پیکربندی سه بعدی را تجربه کنید، اما فقط با آخرین مرورگرهای Google Chrome یا Microsoft Edge کار می‌کند. پشتیبانی از گوشی های هوشمند و تبلت ها به زودی ارائه می شود. جالب خواهد بود که ببینیم ریماک چگونه از این فناوری استفاده می کند و آیا خودروسازان دیگری از این فناوری استفاده می کنند یا خیر. مطمئناً مرتب به نظر می رسد.

Rimac Nevera Real-Time 3D Car Configurator توسط NVIDIA
Rimac Nevera Real-Time 3D Car Configurator توسط NVIDIAمنبع Rimac Nevera Real-Time 3D Car Configurator توسط NVIDIA

19 عکس ها

در نگاه اول، پیکربندی کننده تفاوتی با سایر تنظیمات آنلاین ندارد. همانطور که انتظار دارید یک ردیف از گزینه ها در پایین وجود دارد – رنگ، چرخ ها، فضای داخلی، آپشن ها و پس زمینه. اما با آن بازی کنید، و پیکربندی کننده ظاهر و احساس متفاوتی دارد. می‌توانید در اطراف خودرو حرکت کنید و تعامل نور با سطوح و مواد مختلف را تماشا کنید، برخی از ویژگی‌های ظاهری را از بین می‌برد در حالی که برخی دیگر را در سایه پنهان می‌کند.