Mercedes-AMG GLC 63 Coupe Spied Previewing Sleak, Performance SUV


چند روز پس از دیدن مرسدس بنز GLC کوپه آینده، اکنون می‌خواهیم آن را در ظاهر AMG 63 ببینیم. در اینجا فرصتی وجود دارد تا ببینید این شرکت چگونه اسپرت ترین مدل را از یک مدل کمتر متمایز می کند.

در جلو، GLC 63 دارای نمای جلویی تهاجمی تر است. تیم توسعه آنها را روی این وسیله نقلیه پوشش می دهد، اما اندازه و محل بازشوها در طرفین مشخص است. مانند سایر خودروهای AMG در حین آزمایش، این خودرو نیز دارای جلوپنجره جعبه تخم‌مرغی است تا نوارهای عمودی برای نسخه تولیدی.

GLC 63 روی چرخ هایی با مجموعه ای از پره های V شکل و روکش مشکی براق سوار می شود. روتورهای ترمز دریل شده اند و کالیپرهای قرمز رنگ وجود دارد.

سبک بدنه کوپه GLC دارای یک چین مورب جلوتر از چرخ‌های عقب است. این عنصر در نسخه با بیرونی جعبه دار وجود ندارد.

در عقب، این خودرو از اسپویلر زیر شیشه عقب استفاده می کند. در زیر سپر، یک جفت خروجی اگزوز ذوزنقه ای شکل از هر طرف وجود دارد. این طراحی یک عنصر مشترک برای محصولات 63 برند مرسدس-AMG است.

ما انتظار داریم که این مدل با C 63 جدید پیشرانه مشترک داشته باشد. دارای یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر با کمک برقی توربو و یک موتور الکتریکی در عقب است. در مجموع، پیشرانه 671 اسب بخار (500 کیلووات) و 752 پوند فوت (1020 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند.

این سدان در 3.3 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) می رسد و حداکثر سرعت آن 174 مایل در ساعت (280 کیلومتر در ساعت) است. با شکل متفاوت آن، ما انتظار ارقام مشابه اما نه یکسان را برای GLC کوپه داریم.

یک GLC 43 کمتر نیز در راه است. مانند C 43، یک 4 سیلندر 2.0 لیتری توربو شارژ 402 اسب بخار (300 کیلووات) و 369 پوند فوت (500 نیوتن متر) تولید می کند.

هنوز مشخص نیست که GLC کوپه جدید چه زمانی معرفی می شود. حدس و گمان این است که حداقل نسخه های غیر AMG باید در سال 2023 در برخی بازارها به فروش برسد.منبع